Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

tanie długopisy reklamowe, poszukuję!

tanie długopisy reklamowe, poszukuję!

Znacie jakiegoś producenta gadżetów reklamowych, który ma bardzo dobrze przygotowaną ofertę? Dajcie mi znać, do kogo się zgłosić?

Intro_69

Posty: 1

 
Duży wybór oryginalnych gadżetów reklamowych można znaleźć na https://taniedlugopisy.com.pl i polecam Wam tam zajrzeć, bo naprawdę mają super ofertę dla każdej firmy.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Według mnie reklama na gadżetach z własnym nadrukiem to strzał w dziesiątkę. Wiele nie trzeba wydać, a można naprawdę bardzo dużo zyskać. Warto poszukać jakiejś firmy, która ma dużo ofert, ale i promocyjne ceny.

bezMama

Posty: 6

 
Od lat zamawiamy długopisy reklamowe z nadrukiem, który sami załączamy przy składaniu oferty, dlatego uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie i polecam innym.

Yuri20

Posty: 3

 
Według mnie reklama na gadżetach z własnym nadrukiem to strzał w dziesiątkę. Wiele nie trzeba wydać, a można faktycznie niezmiernie wiele zyskać. Należałoby poszukać jakiejś firmy, jaka ma wiele ofert, lecz i promocyjne ceny.

090913123

Posty: 6

 
W naszej firmie zamawialiśmy gadżety reklamowe z nadrukami, niemniej jednak nie wiem dokładnie gdzie to robiliśmy. Na pewno była to jakaś firma, jaka ma ofertę w Internecie.

Yymyasui

Posty: 2

 
Jest tego naprawdę bardzo dużo. Chodzi nie tylko o same gadżety, które mogą mieć nadruk, ale również o firmy, które zajmują się sprzedażą. Porównujemy i wybieramy taką, która dla nas jest najbardziej atrakcyjna.

namok

Posty: 3

 
Odsiedziałem kiedyś producenta gadżetów reklamowych i ceny były tak faktycznie niesłychanie niskie. W porównaniu z tym, co widziałem u pośredników to faktycznie można było mnóstwo zyskać. W internecie bez problemów można dotrzeć do strony producenta i tam trzeba zagłębić się we wszystkie produkty, które przygotował.

korasek

Posty: 14

 
Jeśli cokolwiek się zamawia to według mnie na pierwszym miejscu sprawdza się, jakość. Dopiero potem patrzymy na cenę. Przecież takie gadżety nie są drogie, zatem na ich zakup każda firma może sobie pozwolić. Lepiej żeby z dobrą, jakością była kojarzona nasza firma.

09_wery5

Posty: 10

 
Od lat zamawiamy długopisy reklamowe z nadrukiem, który sami załączamy przy składaniu oferty, dlatego uważam, że to niezwykle porządne rozwiązanie i polecam innym.

iDoRy

Posty: 4