Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ogrodzenia boisk, poszukuję !

ogrodzenia boisk, poszukuję !

Pilnie potrzebne ogrodzenia boiska szkolnego. Co polecacie? Jakiś sklep, konkretny materiał itp.? Zależy nam też na dobrych cenach.

34_oper

Posty: 5

 
Takie też można chyba wybrać ogrodzenie boiska w szkole. PP jest sprawdzonym tworzywem. Decyzja jest. Teraz pozostał temat wyboru sprzedawcy, który oferuje montaż. Tak będzie pewniej w ramach bezpiecznego użytkowania.

tigra32

Posty: 4

 
Ktoś pytał o PP, czy jest odpowiedni dla siatek na rusztowania. Tak, ponieważ to tworzywo elastyczne i solidne. Nie pęka i nie rozciąga się. Z własnego wyboru jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam. Polipropylen sprawdza się też w ramach siatek asekuracyjnych.

andrew66

Posty: 11

 
Usługa montażu jest ekspresowa, bynajmniej w naszym wypadku taka właśnie była :) Wybraliśmy polipropylenowe ogrodzenie boiska do piłki nożnej, ponieważ takie podpowiedziała ekipa specjalistów. Sprawdza się, a to najważniejsze.

edyta123

Posty: 10

 
A możecie podpowiedzieć, który materiał polipropylen czy polietylen będzie lepszy na siatki do elewacji budynku? Chodzi, żeby się mniej brudził. Może macie doświadczenie w temacie?

sertusw

Posty: 5

 
Zobaczcie sobie tutaj https://fulo.pl/61-siatki-na-rusztowania. Mają siatki na rusztowania o różnych parametrach. Wybór jest duży, a często też mają jakieś promocje. Nam udało się kupić w naprawdę dobrej cenie.

labuh

Posty: 6

 
Ogrodzenia boisk to nasz temat :) Ostatnio dokonywaliśmy zmian u siebie. Wybraliśmy siatkę polipropylenową, ponieważ jest najlepsza pod kątem wytrzymałości, odporności na intensywną eksploatację.

Lalka

Posty: 29

 
Większa część sklepów z ogrodzeniami boisk do piłki nożnej oferuje ich montaż. Ceny nie są aż tak niezwykle wygórowane, żeby decydować się na samodzielną robociznę. Można poszukać promocji itp.

labuh

Posty: 19

 
Większość sklepów z ogrodzeniami boisk do piłki nożnej oferuje ich montaż. Ceny nie są aż tak bardzo wygórowane, żeby decydować się na samodzielną robociznę. Można poszukać promocji itp.

adameczek2323

Posty: 16

 
Takie też można chyba wybrać ogrodzenie boiska w szkole. PP jest sprawdzonym tworzywem. Decyzja jest. Teraz pozostał temat wyboru sprzedawcy, który proponuje montaż. Tak będzie pewniej w ramach bezpiecznego użytkowania.

kuBawodzu

Posty: 17