Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis ploterów drukujących w Poznaniu

Serwis ploterów drukujących w Poznaniu

Obecnie awarii w mojej firmie uległ mój dość wysłużony ploter. Czy w waszej opinii opłaca się go oddawać do naprawy czy może zakupić nowy sprzęt o znacznie lepszych parametrach i to z niego korzystać?

Bryzyt1

Posty: 10

 
W kwestii naprawy ploterów HP zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług tego serwisu: http://serwisploterow.org.pl. Sam z niego korzystam i cenię sobie przede wszystkim niskie ceny oraz szybkie terminy napraw.

Wegierek86

Posty: 28

 
Masz naturalnie rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednak zastanowić czy naprawdę za ten fakt pożądane byłoby aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że zakup nowego plotera to znaczny wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

Bryzyt1

Posty: 26

 
Zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z niesprawdzonych serwisów ploterów ponieważ w przypadku nieodpowiednio przeprowadzonej naprawy serwisy takie mogą narobić mnóstwo szkód w urządzeniu.

okrzemek

Posty: 20

 
Jeżeli faktycznie bardzo szybko potrzebujesz dostać ploter z powrotem to w mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest oddanie go do naprawy. W wielu serwisach naprawy tego typu wykonywane są prawie natychmiast w przypadku najpopularniejszych usterek i swój ploter powinieneś otrzymać w przeciągu kilku dni.

Jermeri

Posty: 17

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera ponieważ mogą być one niezwykle niskie a nabycie nowego to niezwykle olbrzymi wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w wypadku drobnej awarii.

HalskiPol

Posty: 10

 
Zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z niesprawdzonych serwisów ploterów ponieważ w przypadku nieodpowiednio przeprowadzonej naprawy serwisy takie mogą narobić sporo szkód w urządzeniu.

Piotr_21

Posty: 20