Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Nie wiem co zrobić, serwonapęd, jaki sklep ?

Nie wiem co zrobić, serwonapęd, jaki sklep ?

Użytkownicy, zwracam się do was z prośbą o informację na temat sklepu online, w jakim można zakupić niedrogo elektrowrzeciono! Tylko sprawdzone, pewne sklepy, z przystępnymi cenami! Znacie?

slimXX

Posty: 15

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten ból:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, niemniej jednak i tak się naszukałem (biorąc pod spostrzeżenie mój brak cierpliwości). Najbardziej zależało mi na marce Hiwin za drobne pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep http://www.ebmia.pl. Jednak nie tylko cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

Fajae

Posty: 19

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam problem ze odszukaniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma ebmia.pl, u której znalazłem kilka fajnych modeli w porządnej cenie. Można tutaj zdobyć nie jedynie pasek klinowy, niemniej jednak też koła do pasów i napinacze pasów.

sliwa404

Posty: 31

 
No to powiem Ci w ten sposób – koło zębate to można śmiało zakupić w jednym z kilku sklepów. Jeśli bym miał wybrać jakiś jeden konkretny, gdzie teraz ten stosunek jakości do ceny jest najkorzystniejszy, to chyba bym Ci podrzucił link do http://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html. Już wyjaśniam dlaczego:) Koła mają tutaj zrobione ze stali C43 o znakomitej twardości, zaś cena za takie cudo - symboliczne 5 pln, bez wątpienia wszystko zależy od parametrów.

Pozdrawiam serdecznie.

Bialy_Wilk

Posty: 29

 
Trudno trafić na porządny sklep z automatyką i mechaniką, to fakt. Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak przekładnia planetarna to dobrze wiemy, że musi to być część przygotowany zgodnie z typem posiadanej aplikacji. W przeciwnym razie taka przekładnia do niczego się nie nada. Takie indywidualne podejście do klienta umożliwia sklep ebmia.pl, od którego zamówiłem już niejedną przekładnię i zawsze kontakt był doskonały.

karmelaniolek

Posty: 24

 
W mojej pracy to wymagam praktycznie każdego dnia różne typy frezów, żeby móc działać w ogóle. Większa część zamawiamy ze strony ebmia.pl, bo mają tutaj szeroki asortyment tego typu w dobrej cenie. Ostatnio zamówiliśmy sporą liczba takich części i cała transakcja odbyła się nadzwyczaj płynnie. Frez trzpieniowy, do rowków na wpusty, nasadzane ze zbierakiem – rzeczywiście propozycja różna, dzięki czemu trafia w potrzeby różnorodnych grup klientów.

esdoen1

Posty: 20

 
Różnorodnie to bywa, jeżeli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, ale jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, że przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, bo tutaj zapewniają przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

Szaddam,

Posty: 21

 
Ulalala...dawno nie kupowałem takich części, także już nie za niesłychanie się orientuję, gdzie obecnie pożądane byłoby robić zakupy. Sprawdziłem sklep, u którego ostatnio zamawiałem, a było to kilka lat temu i już nie istnieje, także nic nie doradzę.

Pozdrawiam gorąco.

kryzys

Posty: 20

 
Całkiem nie tak dawno, też były mi potrzebne sterowniki. Na początku chciałem trochę przyoszczędzić i znalazłem taki sklep spod ciemnej gwiazdy, który sprzedawał za pół darmo, natomiast długo mi taki sterownik silnika krokowego nie podziałał :P Za drugim razem poszedłem w jakość i kupiłem produkt od nich – http://www.ebmia.pl/automatyka-silniki-krokowe-sterowniki-c-197_1214.html. Ten sterownik pracuje bez zarzutu, więc moim zdaniem – pożądane byłoby.

Agmars

Posty: 19