Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zestaw Arduino - POMOCY!!

Zestaw Arduino - POMOCY!!

Hej.

Rozglądam się obecnie za jakimś sprawdzonym produktem, który będzie stanowił Arduino LCD. Macie jakieś porady, czym powinienem się kierować wybierając idealny wyświetlacz do swoich modułów?

09_opelek

Posty: 15

 
Po raz pierwszy ze środowiskiem programistycznym Arduino IDE zetknąłem się dwa lata temu i miałem faktycznie pozytywne wrażenia.

Mogę Wam polecić rozpoczęcie nauki w tym środowisku, albowiem posiada niezwykle rozbudowaną dokumentację, którą na pewno docenicie w przypadku jakichkolwiek kłopotów.

W razie czego służę radą.

jkiolek56

Posty: 22

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, którego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, iż będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

Totek

Posty: 14

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi ilość jego wejść oraz wyjść cyfrowych, liczba kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Ponadto zaletą są także rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, która nie przekracza 100 zł.

DOSSS23

Posty: 10

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

Fanatyk

Posty: 16

 
Dla mnie http://abc-rc.pl/Arduino to najlepszy sklep z modułami Arduino, z którym miałem kiedykolwiek do czynienia. Przekonacie się o tym we własnym zakresie, gdy nie będziecie zdecydowanym klientem, a oni poświęcą Wam naprawdę niezmiernie sporo czasu, abyście dopasowali produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam, albowiem jeszcze będę u nich kupował! :)

Piotr_21

Posty: 20

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, iż najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

Bezi22

Posty: 19

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych propozycji, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

codePerformance

Posty: 24

 
Przyznam szczerze, iż podłączenie wyświetlacza Arduino LCD nie sprawiło mi większego problemu.

Także jego wybór okazał się mniej skomplikowany niż to sobie wyobrażałem. Akurat ja miałem do wyboru wyświetlacze, które charakteryzowały się zielonym lub niebieskim podświetleniem. Na ich ekranie cyfry wyświetlały się w czarnym lub białym kolorze. Ich wybór to bezproblemowa sprawa.

azBee

Posty: 16

 
Niedawno stanąłem przed koniecznością wyboru wyświetlacza Arduino LCD. Przyznam szczerze, iż zaskoczyłem się dość sporą ilością produktów. Mogłem dokonać wyboru zarówno koloru podświetlenia wyświetlacza, a zarówno koloru, w jakim wyświetlane będą cyfry.

Wyraźnie rosną możliwości wyboru, jeżeli chodzi o środowisko programistyczne Arduino :)

aLIMER56

Posty: 21