Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gadżety reklamowe, opinie

gadżety reklamowe, opinie

Myślicie, że kubeczki jednorazowe z nadrukiem w biurze firmy to dobry pomysł? Chciałbym, żeby klienci mieli je do dyspozycji.

mnichuśś

Posty: 1

 
Jeśli ktoś z Was chciałby zamówić jakieś ciekawe upominki z nadrukiem to polecam tę stronę: https://taniegadzety.pl/content/125-skrzynki-na-alkohol. Ostatnio sam kupowałem takie skrzynki i jestem bardzo zadowolony.

Klarka45

Posty: 19

 
Osobiście uważam, że gadżety reklamowe do firmy najlepiej zamawiać przez Internet. Robię tak praktycznie od zawsze i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Chciałem w jakiś sposób rozreklamować moją firmę i przy okazji zadbać nieco o środowisko, dlatego zdecydowałem się na torby ekologiczne z nadrukiem. Wbrew pozorom wcale nie są gorsze od standardowych i z tego co widzę to cieszą się sporym uznaniem wśród moich klientów, bo sami często kupują je u mnie w większych ilościach.

Yuri20

Posty: 3

 
Ja ostatnio zdecydowałem się na to, aby zamówić do firmy torby ekologiczne z nadrukiem i muszę przyznać, że nie był to wcale jakiś znaczny wydatek, a klienci bardzo chętnie z nich korzystają. Mam nadzieję, że przyniesie to efekty.

Nikuś23

Posty: 2

 
Chciałbym zarekomendować Wam zakup bombek choinkowych z nadrukiem. Ostatnio sam się na nie zdecydowałem i po pierwsze biuro w okresie świątecznym teraz wygląda o wiele lepiej, a po drugie zauważyłem, że wielu klientów zwraca na nie uwagę. Myślę, że może być to ciekawy i skuteczny sposób na reklamę firmy.

pawel253

Posty: 10