Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kajaki Roztocze, organizacja ?

Kajaki Roztocze, organizacja ?

Nigdy jeszcze nie byłem na spływie kajakowym po Tanwi a niesłychanie lubię pływać na kajaku. Czy jeżeli posiadam już doświadczenie to rzeka ta będzie idealnym wyborem?

mnichest

Posty: 6

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

56_2014

Posty: 16

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda dostoją one kamizelki natomiast jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Wobec tego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

zooazool

Posty: 17

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

namok

Posty: 10

 
Bez wątpienia, że kajaki to idealny sport, który dostarczy Ci mnóstwa wybornej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy pożądane byłoby.

nemiasty

Posty: 6

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Marioleczka

Posty: 19

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

Wwisiek

Posty: 22

 
Spływy na Roztoczu organizowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

icee

Posty: 18

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je poprzez długi czas.

Jasiu560

Posty: 18