Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

Żąda portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, niemniej jednak takiego sprawdzonego i pewnego. Zdjęcia i ogólnie ogłoszenia powinny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

jarossse

Posty: 2

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

Klara323

Posty: 2

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, wobec tego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma duże wymagania, ale nie ma problemów ze odnalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

tadeuszek66

Posty: 9

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, natomiast również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, wobec tego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

miko_poz

Posty: 2

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak wiele kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Weselę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

TomekK

Posty: 4

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

mnichuśś

Posty: 12