Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

Chciałbym skorzystać z kalkulatora biegowego, ale nie za bardzo wiem gdzie taki znaleźć. Chce wpisać sobie dowolną ilość kilometrów i dopasować tempo biegu. Znacie jakąś stronę internetową gdzie taki kalkulator będzie dostępny?

alidodo55

Posty: 1

 
Takie kalkulatory można odnaleźć przez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, zatem warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Bienkus

Posty: 8

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

MBsmoke

Posty: 2

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to niezwykle ważne. Smog zabija mnóstwo ludzi, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, która jest podłoga.

pawel253

Posty: 3

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

looque

Posty: 5

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Gdzie kupić legalnie olejek CBD

Posty: 3