Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Implanty w Katowicach, czy warto ?

Implanty w Katowicach, czy warto ?

Hejka. W jakich okolicznościach ma szansę zbadać się proteza stała? Dajcie mi znać :-)

33-odwaga

Posty: 4

 
Zainteresujcie się metodą All-on-4, którą jest w stanie zaproponować Wam ta klinika: zebyw1dzien.pl. Pozwoliła mi ona skutecznie wyeliminować bezzębie, z którym zmagała się moja teściowa. Klinika profesjonalnie podchodzi do sprawy.

Yuri20

Posty: 14

 
W moich wypadku jedynym możliwym rozwiązaniem okazała się proteza ruchoma. Dzisiaj jestem jej zadowolonym posiadaczem, choć początkowo odczuwałem dość spory dyskomfort.

_oluś_

Posty: 12

 
Planuję wprowadzić sześć implantów, co ma mi zagwarantować metoda All-on-6. Mam już nawet wybraną klinikę, jaka zrealizuje leczenie. Postaram się zdać relację.

ajajaj09

Posty: 22

 
Niedawno do mojej jamy ustnej trafiła proteza stała. Jestem zadowolony z faktu, że zdecydowałem się w nią zainwestować. To trafiony nabycie.

alex-oo

Posty: 10

 
Od dłuższego czasu marzył mi się piękny uśmiech. Strzałem w dziesiątkę okazał się wybór kliniki, jakiej specjalność stanowią implanty zębów Katowice. Skorzystałem z doświadczonego doradztwa, a więc odpowiedzi na wszystkie pytania :-)

dawid123

Posty: 9

 
Miałem mocno ograniczony budżet, gdy po głowie chodziła mi proteza zębowa. Całe szczęście udało się znaleźć klinikę, jaka “całe przedsięwzięcie” wyceniła dość korzystnie. Dzięki temu od dłuższego czasu jestem posiadaczem atrakcyjnie wyglądającej protezy.

Karwan

Posty: 6

 
Moim zdaniem najlepsze są stałe protezy zębowe. Wystarczy zaledwie krótka rozmowa ze specjalistą, aby się o tym przekonać. Przynajmniej tak było w moim wypadku, ponieważ proteza zdaje egzamin już od kilku lat. Jestem zadowolony.

Orange444

Posty: 10