Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czy ktoś miał styczność z aparatami Invisalign ?

Czy ktoś miał styczność z aparatami Invisalign ?

Hej. Zauważyłem, że coraz większą popularnością cieszą się przezroczyste nakładki na zęby. Czy ktokolwiek z Was miał okazję korzystać z ich możliwości? Jak je oceniacie? :)))

Agulinek

Posty: 9

 
Widzę, iż niewidoczne aparaty, które jest w stanie zapewnić metoda Invisalign Polska są coraz popularniejsze w naszym kraju. Nie da się ukryć, iż ma to związek z faktem, iż systematycznie spadają ceny, w których są dostępne. Poza tym taki aparat “nie krępuje” :-)

dominikk5

Posty: 12

 
Mam namiary na sprawdzoną klinikę ortodontyczną, której specjalność stanowi metoda leczenia Invisalign Śląsk. Chętnie podam Wam jej dane, ale w prywatnej wiadomości :-)

secret santa

Posty: 11

 
Od kilku tygodni zastanawiam się nad tym, która klinika ortodontyczna sprawdzi się w moim wypadku. Chodzi o wybraną przeze mnie metodę leczenia Invisalign Polska.

Marioleczka

Posty: 9

 
Bezdyskusyjnie najlepszy niewidoczny aparat na zęby zdobyłem po kontakcie z tą kliniką: http://niewidocznyaparat.pl/efekty-leczenia-2/. Nasza współpraca rozpoczęła się od konsultacji, podczas jakiej uzyskałem sporo przydatnych informacji. Niebawem mój zgryz będzie już w 100% prosty.

12erBis

Posty: 7

 
Zgłoście się do mnie w prywatnej wiadomości, a zaprezentuję moje efekty leczenia Invisalign. Myślę, że powinniście być nim usatysfakcjonowani, tak jak to było w moim wypadku.

Kaazz

Posty: 10

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Wam niewidoczny aparat na zęby. Wykorzystuję go od kilku tygodni. O tym, że go noszę wie wyłączne najbliższa rodzina, ponieważ jej po prostu o tym powiedziałem. Poza tym jest niezauważalny.

wisła1905

Posty: 10

 
Na jutro jestem umówiona do kliniki, która jest w stanie zaproponować mi aparat Invisalign. Jestem bardzo ciekawy, na jaką kwotę zostanie wyceniony proces mojego leczenia. Postaram się pamiętać o tym, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na tym forum.

Bryzyt1

Posty: 26