Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Moi mili, jest temat ;-) Jakie prywatne gabinety stomatologiczne byście polecili jeśli chodzi o London? U mnie to będzie chyba kwestia wstawiania imaplantu zębowego także dobrze jakby się czymś takim zajmowali.

Black_Riot

Posty: 7

 
Gabinety w których przyjmowane są dzieci zazwyczaj wyglądają troche inaczej, są bardziej kolorowe, z obrazkami na ścianach, to ma duże znaczenie żeby same wnętrza wyglądały przyjaźnie.

Becik45

Posty: 23

 
Ceny za dentystę w UK może najniższe nie są ale przynajmniej tutaj człowiek ma pewność że dostanie znieczulenie, a w Polsce to róznie bywa. Sam mam znajomego stomatologa w PL który mówi że jak go jakiś pacjent wkurzy to mu znieczulenia daje mniej...

gruszk009

Posty: 4

 
Najtrudniej jest znaleźć dentyste dla dziecka. Zresztą mój mąż też tak panicznie boi się dentysty że chodzi tylko wtedy jak już go naprawdę boli. Ostatnio tak było, że musieliśmy szukać lekarza na ostro, tego samego dnia i trafiliśmy do jednego ale nie polecimy....jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.

eGall

Posty: 28

 
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny masz w klinice w Tooting. Chodzi mi o ten gabinet ze strony dentistnearme.dentist. Uśmiechnięty personel dobrzy lekarze jeszcze nie miałam tutaj problemów z długim siedzeniem w kolejce . Jak się tutaj człowiek umawia na konkretną porę to faktycznie wizyta jest na termin a nie z przypadku.

Ron

Posty: 28

 
Nie mam pojęcia gdzie się leczyć w UK żeby było dobrze, tych różnych klinik jest mnóstwo. Sama ostatnio trochę próbowałam podpytać znajomych to każdy mi polecal zupełnie inny gabinet.

frunter45

Posty: 5

 
W Polsce te ceny za dentystów ostatnio poszły bardzo w górę. Niby jest opieka na fundusz..ale dziwnym trafem nie znam żadnej osoby która byłaby u stomatologa na ubezpieczenie...

ewu1u01

Posty: 12

 
Najbardziej się boję leczenia kanałowego. Już tyle się na ten temat nasłuchałem od ludzi, że nie chciałbym tego przeżyć. Chociaż pewnie w dzisiejszych czasach takie leczenie jest na porządnym znieczuleniu ale mimo wszystko...

TomekK

Posty: 10

 
W sumie znalezienie polskiego lekarza polskiej pielęgniarki czy polskiego budowlańca na Wyspach to czasami jest dużo prostsze niż znalezienie rodowitego Anglika w tych specjalizacjach. Bardzo multikulturowy jest to kraj.

irecki67

Posty: 11

 
Taki dobry rodzinny dentysta co to pomoże i dziecku i mi czy mężowi to by się nam przydał. Wiadomo że inaczej wygląda wizyta dziecka a inaczej dorosłego.

labuh

Posty: 4