Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Jak zlecić projektowanie kolekcji ubiorów ?

Jak zlecić projektowanie kolekcji ubiorów ?

Jeżeli znacie kogoś lub sami trudnicie się projektowaniem odzieży active, piszcie. Chodzi mi o konkretne propozycje, trendy na sezon wiosna – lato. Zależy mi na długofalowej współpracy. Z góry dziękuję.

kerad17

Posty: 13

 
Jak widać nie da się samemu. Od kreacji marki trzeba mieć specjalistę. Teraz większość osób, które zawodowo zajmują się projektowaniem kolekcji ubiorów, zajmują się też marketingiem.

daga-00

Posty: 13

 
Proszę ile można zdziałać, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

Klakierek56

Posty: 21

 
Dobrze wiem, że taka pomoc jest bardzo potrzebna. Też mieliśmy problemy. Nie wiedzieliśmy dokładnie co zrobić, żeby wpisało się w wymogi nowego sezonu. Dopiero jak specjaliści się zajęli projektowaniem ubiorów, w końcu było dobrze. Nie polecam kombinowania samemu, inwestycja w dobrego projektanta po prostu się opłaca.

Umber5

Posty: 15

 
Polecam z własnego doświadczenia http://www.projectfashionlab.pl. Pani Joanna zajmuje się kompleksową usługą opracowywania i analizą trendów mody w Łodzi. Osoba godna polecenia, portfolio mocno rozbudowane :)

heeroo

Posty: 14

 
Fajna sprawa, mnie akurat przydałaby się propozycja projektowanie odzieży denim. Być może skorzystam z ofert, albowiem widać, że jest profesjonalnie. Z góry dziękuję.

dzbanuś_!

Posty: 18

 
Miałam chęć wdrożyć odzież sportową. Ale zabrakło mi pomysłu, tu jednak trochę trzeba wiedzieć na temat. Skorzystałam z usług pani Joanny, zajęła się dla mnie projektowaniem odzieży active i finalnie wyszło bardzo ok. Polecam jej usługi, to naprawdę bardzo konkretna i znająca się na rzeczy osoba.

Squel

Posty: 21