Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Korzystacie bardziej z polskich, czy zagranicznych marek kosmetyków naturalnych i czy jest pomiędzy nimi jakaś specjalna różnica jakościowa, cenowa? Podzielcie się doświadczeniami.

Booss23

Posty: 2

 
Przemyślane i chwalone terapie regeneracji skóry, w tym maseczki do domowego SPA https://naturikke.pl/kategoria-produktu/regeneracja/. Jedno z moich najlepszych odkryć w ostatnim roku. Sporo spędziłam przed kompem i właśnie zajarałam się naturalnymi kosmetykami, sprawdzaniem formuł, potwierdzaniem efektywności. Całkiem fascynujący temat i ta marka, jako jedna z niewielu w Polsce jest w stanie potwierdzić wyniki działania swoich kosmetyków.

Schwalbaa

Posty: 3

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

sthEn

Posty: 4

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

Hunka

Posty: 6

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

Jasio234

Posty: 5

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

Jasio234

Posty: 3

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

derbuś45

Posty: 3