Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

szklana karafka, proszę o poradę ?

szklana karafka, proszę o poradę ?

Chce kupić oryginalny dzbanek, ale nie plastikowy. Teraz moje pytanie czy w sprzedaży są dzbanki filtrujące szklane w dobrej cenie?

ARTyMM

Posty: 1

 
Bardzo duży wybór filtrów dafi do butelek jak i pod zlew można znaleźć na stronie internetowej https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-do-wody.html. Wszystko jest opisane bardzo dokładnie, dlatego każdy na pewno znajdzie coś, co pasuje do jego dzbanka czy butelki.

zoobbaa5

Posty: 9

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Oferta jest niezwykle duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego pojemność. Jeżeli ktoś zużywa mnóstwo wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją niezwykle czystą wodę.

file444

Posty: 7

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, które polecam innym.

labuh 

Posty: 3

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo duży, dlatego znajdziemy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy ale wyleciało mi to z głowy. Muszę sprawdzić w instrukcji obsługi.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko poprzez Internet i naprawdę niezmiernie mnóstwo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

kerad17

Posty: 2

 
Każdy powinien mieć butelkę filtrującą przy sobie. Zawsze można mieć czystą wodę bez względu na to gdzie jesteśmy. Super sprawa i co ważne wcale to dużo nie kosztuje. Można naprawdę niskim kosztem zamówić sobie różne kolory butelkę filtrujących.

Miluśkooo2

Posty: 5